Cremology individualios formulės veido kremas

  • Kraunamos nuotraukos
  • Cremology individualiai sukuriamas kremas veido odos priežiūrai. Unikali kremo formulė kiekvienam. Atliekama skaitmeninė veido odos diagnostika tiksliam problematikos nustatymui. Bazinis kremas su SPF15 ir drėkinimo faktoriais. Individualiai parenkami 3 veikliosios medžiagos ir 1 koncentratas. Tai pirmoji individualios kosmetikos sistema. Kremas pritaikomas būtent Jūsų veido odos poreikiams. Be parabenų, skaistus ir lengvai įsigeria.

    Į kainą įeina veido odos diagnostika ir konsultacija.

    Cremology individualus veido kremo rinkinys (drėkinamoji kremo bazė / SPF 15 + 4 veikliųjų medžiagų ampulės – trys aktyvūs ingredientai ir vienas koncentratas)

    Cremology veido kremas yra tinkamas tiek moterų, tiek vyrų odai. Taip pat, jis prisitaiko prie pokyčių odoje, kitaip tariant, prie poreikių kurie gali atsirasti bėgant laikui, ir kuriuos akivaizdžiai reiktų patenkinti. Viena iš unikalių Cremology veido kremo savybių – jame yra 10 kartų didesnė aktyviųjų medžiagų koncentracija negu pačiuose prabangiausiuose kremuose, taip pat naudojamos alergijos nesukeliančios kvapniosias medžiagos, todėl jautrios odos savininkai gali naudoti šį kremą.

    Pagrindiniai bazinio kremo ingredientai: Betainas, bisabololas, propilenglikolis, kaprilo/kaprio trigliceridas.