Kaip išsirinkti tinkamiausią gultą įvairioms procedūroms

 • Kaip išsirinkti tinkamiausią gultą įvairioms procedūroms

  Praktiniai patarimai kaip rinktis tinkamus baldus grožio ir SPA centrui.

  Kad ir koks būtų grožio centras ar SPA, gultas tikrai yra svarbiausia priemonė dėl dviejų priežasčių:

  • Čia gulės klientai ir turi būti užtikrintas maksimalus komfortas;
  • Kokybiškas gultas būtinas norint sėkmingai atlikti populiariausias procedūras, tokias kaip: depiliacija, manikiūras, pedikiūras, masažas, veido ir kūno procedūros. Kuo geresnė gulto kokybė, tuo sėkmingiau atliksite įvairias terapijas.

  Štai kodėl, ieškant pirkti tam tikro modelio gulto, labai svarbu turėti aiškią idėją. Pagrindinis tikslas yra rasti gultą, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius ir užtikrintų maksimalų komfortą klientui.
  Tačiau, tai lengviau pasakyti nei padaryti.

  Išsirinkti tinkamą modelį nėra lengva, nes reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių. Kad neprarastumėte savo vizijos, pateikiame aiškų vadovą, kuris gali jums labai padėti.

  Svarbūs veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti ieškant procedūrų gulto

  Visų pirma, gultas turėtų atitikti keletą pagrindinių kriterijų. Rekomenduojame atlikti toliau nurodytus veiksmus po vieną, kitaip rizikuojate pasirinkti vidutinišką ir trumpai tarnausiantį gultą. Ieškodami kokybės turėtumėte būti reiklūs. Kalbant apie gultus, apsvarstykite rinktis tik iš profesionalių, kuriuos gamina pirmaujančios šio sektoriaus įmonės, galinčios pasigirti ilgamete patirtimi. Įrenginėdami grožio saloną visuomet turėtumėte laikytis šios taisyklės.

  Atkreipkite dėmesį į dydžius

  Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, tai palyginti grožio kabineto dydį su gulto dydžiu. Atminkite, kad turite turėti galimybę laisvai judėti kabineto viduje, be jokių sunkumų ar kliūčių tiek klientui, tiek specialistui.
  Taip pat turėtumėte labiau atkreipti dėmesį į plotį, o ne į ilgį. Gultas neturi būti nei per platus, kad per daug nesumažintų patalpos erdvės, nei per siauras, verčiantis klientą nukabinti rankas nuo gulto.

  Medžiagos turi būti aukščiausios kokybės

  Išsirinkus matmenis, laikas pasirinkti gulto audinį. Dažniausiai pasirenkama eko oda, nes ji gana atspari trinčiai ir temperatūros pokyčiams. Be to, nuo jos lengva pašalinti masažo aliejų, kūno kremų ar kitų odos priežiūros produktų dėmes.
  Atkreipkite dėmesį į šį aspektą, nes niekas nenori, kad gultas atrodytų nudėvėtas jau po kelių kartų.

  Kitas audinys yra dirbtinė oda (poliuretanas), labai atspari sintetinė medžiaga, taip pat minkšta ir švelni liestis su oda. Vienintelis netikros odos trūkumas yra tas, kad ji nėra visiškai atspari vandeniui ir dėmėms, kaip eko oda. Jei nuspręsite pasirinkti šią medžiagą, pasirūpinkite, kad ji būtų visiškai uždengta ir apsaugota.

  Taip pat apsvarstykite gulto rėmo struktūrą

  Mediena, aliuminis ar metalas? Klausimas daugiausia estetinis... bet ne tik. Aliuminis yra labai lengvas ir atsparus, todėl tinka gana energingoms procedūroms, tokioms kaip sportinis masažas. Vienintelis dalykas: patikrinkite, ar jungtys nėra plastikinės, nes priešingu atveju jos greičiau susidėvės.

  Pasirinkite čiužinį

  Čiužinio medžiaga svarbi dėl dviejų priežasčių:
  • kliento patogumas;
  • gulto atsparumas dėvėjimuisi laikui bėgant.

  Svarbiausias veiksnys, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra porolono kokybė: kuo aukštesnė kokybė, tuo mažesnė čiužinio deformacijos rizika naudojimo metu, dėl kūno svorio.

  • Patogumas klientui: kuo storesnis čiužinys, tuo komfortiškiau Jūsų klientui. Memory Foam yra ypatingai minkštas ir patogus, prisitaikantis prie kliento kūno padėties.
  • Procedūrų tipai: kai kurioms procedūroms reikia tvirtesnio paminkštinimo. Todėl grožio salone gali būti naudinga turėti įvairių tipų čiužinių, kad būtų galima atlikti net pačias energingiausias procedūras.

  Atkreipkite dėmesį i papildomus priedus, kurie gali palengvinti Jūsų darbą

  Kai kurie papildomi priedai gali padėti geriau atlikti procedūras ar kitą taikomą veiklą.
  Pavyzdžiui, galvos atrama yra būtina, kad klientas galėtų visiškai išsitiesti ir atpalaiduoti kaklo bei pečių raumenis. Taigi nugaros masažams rinkitės „Amerikietišką“ čiužinį arba čiužinį su skyle veidui.

  Vienkartinių užtiesalų ritinio laikiklis yra dar vienas elementas, kurio gali prireikti. Higienos sumetimais, svarbu pakeisti užtiesalą po kiekvienos procedūros, o turint ritinio laikiklį, tai tampa daug praktiškiau ir greičiau.

  Galiausiai, porankiai taip pat svarbūs, nes padeda nenutirpti kliento galūnėms, gulint ilgą laiką. Jie taip pat pagerina kliento padėtį, todėl procedūros metu ji yra optimali.

  Rankinis arba elektrinis reguliavimas

  Įsitikinkite, kad lovos aukštis, atlošo nuolydis, porankiai ir galvos atrama yra reguliuojami rankiniu arba elektriniu būdu.

  Šildomas čiužinys

  Tai privalumas, į kurį reikėtų labai atsižvelgti, nes tai suteikia klientams didesnį atsipalaidavimą. Arba, jei šildymo sistema nėra integruota tiesiai į gultą, galite įsigyti elektrinę antklodę. Svarbu užtikrinti, kad klientas turėtų maksimalų šiluminį komfortą. Dėka šilumos, procedūrų, kurias galėsite atlikti ant savo gulto, spektras tampa platesnis.

  Chromoterapija

  Nereikia nė sakyti, kad chromoterapijos apšvietimo sistema vaidina svarbų vaidmenį, nes ji tikrai įtakoja asmens psichofizinę būseną. Chromoterapija masažų ar sveikatingumo procedūrų metu bus jūsų naudai.

  Atidžiai įvertinkite kiekvieną iš šių aspektų ir pasirinkite geriausia!