Multigenius elektrostimuliacijos aparatas

 • Multigenius elektrostimuliacijos aparatas

  Kaina 5100  be PVM
  (6171  su PVM)
  5700  Sutaupykite 600 

  Turime sandėlyje

  Užsakoma prekė

  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  Decomedical
  Prekės ženklas
  Decomedical
 • Multigenius – tai elektrostimuliacijos aparatas, ypatingai novatoriškas, skirtas drenuoti, formuoti ir tonizuoti vyrų ir moterų kūno raumenis. Be to, jame yra specialūs elektrodai, skirti naudoti ant veido raumenų tonizavimo efektui pasiekti. Dėl naudojamų srovių (Faradic bangos ir Kotz srovės) ir įvairių programų jis yra stipri pagalba kovojant su celiulitu ir tonizuojant raumenų audinius.

  Klientams rekomenduojams 12 procedūrų kursas, kad kūno formų korekcijos rezultatai būtų kuo geresni. Liekninančioms procedūroms patarrtina matuoti apimtis prieš pirmą procedūrą ir reguliariais intervalais viso 6 savaičių kurso metu. Jei reikia, iškart po šio pirmojo kurso galima atlikti papildomą 6 arba 12 procedūrų kursą. Baigęs 2 gydymo kursus iš eilės, klientas turėtų pereiti prie palaikomojo procedūrų taikymo. Patariame palaikomąjį gydymą atlikti kas dvi ar keturias savaites. Tai priklausys nuo kiekvieno kliento individualių poreikių.
  Kiekvienam gydymui patartina laikytis iš anksto nustatytų procedūrų trukmių. Norint pasiekti gerų rezultatų, nebūtina reguliuoti aukšto lygio srovės intensyvumo. Užtenka, kad klientai pajustų lengvą ir malonų vidinį raumenų susitraukimą, nepatirdami skausmo.

  Veido procedūrų kursas sudaromas priklausomai nuo kliento odos problemų ir norimo rezultato. Procedūros atliekamos kartą per savaitę.

  Aparate integruotos net 59 programos kūno ir veido procedūroms. Kūno procedūroms naudojami daugkartiniai elektrodai ir tvirtinimo juostos. Veido procedūroms naudijamo vienkartiniai elektrodai.

  Originalus gamintojo katalogas čia