Naudotas Criowave kriolipolizės ir smūginės bangos aparatas

 • Kraunamos nuotraukos
  1070000 be PVM
  1740000 Sutaupykite 670000
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Termosalud
  Prekės ženklas
  Termosalud
 • Labai geros būklės naudotas Criowave aparatas, kuris padeda mažinant nepageidaujamus riebalus ir celiulitą. Tai yra moderniausia neinvazinė procedūra, kuri yra labai veiksminga, nes ji sujungia du labiausiai novatoriškus metodus rinkoje su geriausiais rezultatais naikinant nepageidaujamus riebalus ir celiulitą: šalčio terapija ir akustinės bangos (DERMO korekcija). Ir tai, kartu su kosmetikos gaminiais, sukurtais specialiai šiai įrangai, leidžia pasiekti geriausius rezultatus.

  Kaip tai veikia?

  Šalčio terapijos technika kristalizuoja ir palaipsniui tirpdo riebalinį audinį. Naudojant akustinio šoko bangas, kurios sugeba suplėšyti fibrozines celiulito sieneles ir tuo pačiu metu padeda nutraukti adipocitus žemyn, tokiu būdu rezultatai pasiekiami greičiau, nesukeliant jokios žalos aplinkiniams audiniams, kurie yra daug mažiau jautrūs šalčio poveikiui.

  Indikacijos

  „Criowave„ yra neskausminga procedūra, skirta sumažinti lokalizuotą riebalų perteklių ir celiulitą ant pilvo, šlaunų, sėdmenų ir nuo kitų kūno dalių. Ji tinka tiek vyrams, tiek moterims, jeigu jie kenčia nuo nutukimo. Be to, šalčio terapijos techniką derinant su garso bangų terapija, ne tik sumažinamas riebalinis audinys, bet taip pat išlyginama “apelsino žievelė“ ir permodeliuojamas kūnas.

  Didelis skirtumas

  „Criowave“ yra įranga, kuri apjungia šalčio terapijos techniką su garso bangų terapija. Ir tai, kartu su kosmetikos gaminiais, kurie specialiai sukurti šiai įrangai, leidžia mums pasiekti geriausius rezultatus lokalizuotų riebalų ir celiulito gydyme, taip pat net III laipsnio celiulitui. „Criowave“ turi dvi šalčio terapijos plokšteles (CRIOPADS) ir vieną akustinių bangų antgalį (HP AT).

  „Criowave“ taip pat gali būti naudojamas kartu su dviem papildomomis šalčio terapijos plokštelėmis, todėl jūs galite padengti didesnį plotą arba atlikti procedūrą įvairioms kūno dalims tuo pačiu metu.

  Techniniai duomenys

  Įranga: šalčio terapija + akustinės bangos
  Maitinimas: 220V kintamoji srovė 50/60 Hz
  110 V a.c 50/60 Hz
  Maksimalios sąnaudos: 300 W
  Klasifikacija: Elektros klasė I tipas BF
  Sąsaja: 0.2 "spalvotas ekranas LED apšvietimas
  Programos: 36 iš anksto nustatytos šalčio terapijos programos
  18 iš anksto nustatytų akustinių bangų programų
  Aplikatoriai: 2 šalčio plokštelės (šalčio terapijos antgaliai) + 2 šalčio plokštelės (papildomai)
  1 AG-AT antgalis (akustinių bangų)

  Šalčio terapijos plokštelės

  Temperatūra nuo 3°C - 6 °C
  Šalčio plokštelių matmenys 160 x 80 mm
  Šalčio plokštelių skaičius nuo 2 iki 4 vienetų

  AG-AT akustinės bangos

  Nuolatinio impulso veikimo režimas 1-21 Hz
  Energija 1-5,0 bar
  Matmenys 114 cm (aukštis) x 39 cm (ilgis) x 55 cm (plotis)
  Svoris 42 kg