Abjanga masažo mokymai jau kovo 28-29 dienomis

Visiems, kas nori daugiau sužinoti apie Ajurvedos mokslą - ir išmokti Ajurvedos masažo Abjanga (Abhyanga) techniką, kuri leis teisingai atlikti masažą pradiniame lygmenyje (toliau galima kelti kvalifikaciją ir siekti profesionalios kompetencijos). 

Gydytojai Sangitha ir Virje Khosla turi daugiau nei 33 metų aktyvią Ajurvedos medicinos praktikavimo patirtį, dirba ir moko gyventi pagal Vedas tiek Indijoje, tiek Europoje nuo 1985 m., o Lietuvoje nuo 2014 m. 

Atvirų durų diena

Maloniai kviečiame Jus į www.grozis24.lt atvirų durų dieną. Seminaras vyks 2020m. vasario 27 d. 11h Vilniuje, Vytenio g. 9, Grata viešbutis, 3 a.

Seminaro metu pristatysime skirtingas procedūras - klasikinių ir naujausių technologijų įrangos procedūrų taikymas kūno formų korekcijai ir veido priežiūros procedūroms. Daugiau...

Lemi Aemotio SPA - prabanga ir elegancija iš Italijos

Aemotio SPA kabina išskirtinėms SPA procedūroms.

Sausį Lemi SPA įrangai geros kainos.

Lemi - tai aukščiausios kokybės, išskirtinio dizaino, patogumo ir funkcionalumo įranga ir baldai grožio, masažo, SPA ir medicinos centrams iš Italijos.

Nestabdykite verslo plėtros dėl finansų stokos! GF medlizingas - ypač palankios salygos įrangą pirkti išsimokėtinai.

Pirkite įrangą išsimokėtinai, pradėkite naudotis ir atsiskaitykite iš jos generuojamų pajamų. GF medlizingas finansuoja iki 15 000 eurų, termianas iki 7 metų.