RF zone visage radijo dažnio termoliftingo aparatas

 • Kraunamos nuotraukos
 • Radio dažnio bangos yra vienas iš svarbių naujų gydymo metodų, sukurtų per pastaruosius metus.
  Tai neinvazinė metodika, kurios metu pasiekiami puikūs rezultatai, oda stangrinama bei patempiama, atgaunamas jaunatviškumas bei švytėjimas. Geriausi rezultatai gaunami kaklo ir veido srityse, nors radijo dažnių terapija taip pat naudojama ir kitoms kūno sritims. Tai yra prietaisas, kuris stabdo odos senėjimą. Tai saugi, neinvazinė procedūra, kuri yra visai nekenksminga ir neturi jokio šalutinio poveikio.

  RF zone visage jungia net tris funkcijas: radijo dažnio termoliftingo, neinvazinės terapijos ir spalvų terapijos. Patempimo rezultatas gali būti matomi iš karto, tačiau geriausi rezultatai pasiekiami po 2 ar 4 mėnesių po paskutinės sesijos.

  Radio dažnio bangos giliems dermos audiniams tinka jei :
   Oda suglebusi;
   Išsiplėtusios poros;
   Norima geriau pamaitinti ir prisotinti deguonimi;
   Prieš ir pooperacinis gydymas;
   Regeneracijos skatinimas;
   Kovoja su laisvaisiais radikalais;
   Yra strijų;
   Yra kapiliarinis silpnumas ir lengva alopecija

  Kaip tai veikia?

  Radijo dažnio įrenginiai leidžia mums dirbti pasirinktinai taikant RF spindulius giliai į dermą ir poodinius sluoksnius, todėl sukeliama gili ir momentinė hipertermija. Sukurtas sinergetinis efektas suglaudina kolageno ir šilumos šoko ištiktus baltymus, kurių dėka oda pradeda atstatyti ir pertvarkyti kolageną, aktyvindama fibroblastus, stangrina odą ir mažina raukšles. Tai labai saugi procedūra. Klientai gali grįžti į savo įprastą veiklą iš karto po gydymo. Kai kuriems žmonėms atsiranda odos paraudimas, kuris greitai išnyksta.