Skin care ultragarso ir radijo dažnio termoliftingo aparatas

 • Kraunamos nuotraukos
 • Žinių ir mokslinių tyrimų, susijusių su grožio rinka, dėka, buvo sukurtas naujas novatoriškas Termosalud įrenginys SKINCARE. Tai nauja įranga, kuri veiksmingai sujungė ultragarsinį pilingą ir liftingą, diatermiją ir kosmetinę kolageno kaukę.

  „SKINCARE“ procedūros metu naudojama kolageno kaukė, tinka populiariausios veido procedūroms: kolageno kaukė (ramina ir regeneruoja), vitamino C kaukė (antioksidantas), hialurono rūgšties kaukė (priešraukšlinis efektas).

  Kolageno kaukė yra labai akytas biomatriksas, pagamintas iš išgryninto kolageno. Idealiai tinka visiems odos tipams, ypač tinka sausai, jautriai ir atrofuotai odai. Kolageno kaukės pasižymi puikiomis drėkinančiomis savybėmis, bei tinka suerzintai odai raminti.

  SKINCARE tikslai
  Pagrindiniai tikslai yra giluminis veido valymas, ląstelių atgaivinimas ir kova su odos senėjimu. Šie tikslai pasiekiami naudojant technologiją, kuri sujungia ultragarsinio pilingo bei kolageninių kaukių panaudojimą.

  SKINCARE technologija
  Ultragarsinis pilingas
  Ultragarsas yra vienas iš geriausių grožio sąjungininkų. Tai numeris vienas atliekant veido valymą, nes atliekant pilingą ekstraktai stimuliuoja kolageno gamybą ir padeda giliau įsiskverbti kosmetinėms veido priemonėms.

  Ultragarso pilingas yra higieniška ir giluminė odos regeneravimo sistema, kuri veikia naudojant vibracijas, netaikant jokių garų. Jums nereikia taikyti garų, nes ultragarso bangos generuoja šilumą ir vibraciją. Ši vibracija atveria poras.

  Ultragarso mentelė skirta keturioms procedūroms: valymas, šveitimas tonizavimas ir stangrinimas.

  Diatermia
  Tai terapija, kurios metu naudojamos radiodažnio bangos, kurios taikomos veido procedūroms. Procedūrų metu ląsteles atgaivinamos ir subalansuojama audinių funkcija apdorotoje zonoje. Taip pat stimuliuojami medžiagų apykaitos procesai ir gaminamas kolagenas bei elastinas.

  SKINCARE techninė charakteristika

  Įtampa 230V kintamoji srovė
  50/60 Hz115 V a.c 50/60 Hz
  Ultragarsinio pilingo charakteristika
  Dažnis: 28 kHz + / - 10%
  Režimas: Nuolatinis / Impulsai nuo 5 iki 10 Hz
  Diatermijos charakteristika
  Dažnis: L200 iki 400 kHz
  Maksimali galia: 1500 Vpp
  Procedūros trukmė: nuo 5 iki 30 min
  Išeiga: 35 VA
  Įrengos matmenys: 37 x 26 x 110 cm
  Įrangos svoris: 10 kg