Soft FX odos, plaukų diagnostikos aparatas

 • Soft FX odos, plaukų diagnostikos aparatas

  Turime sandėlyje

  Užsakoma prekė

  Skaičiuojama...
  i


  PRISTATYMAS 2-4 SAVAITĖS PO APMOKĖJIMO.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS IR APMOKYMAI.

   

  KOMPLEKTE ORIGINALI IR LIETUVIŠKA INSTRUKICJOS, CE ATITIKTIES DEKLARACIJA.


  UŽPILDYKITE KONKTATINĘ FORMĄ, JEI REIKALINGA PAPILDOMA KONSULTACIJA.  

 • Pristatome Jums ypatingą diagnostinį instrumentą Soft FX – tai aparatas, skirtas detaliai veido, dekoltė, kūno, rankų, galvos odos diagnostikai, taip pat plaukų diagnostikai. Į komplektą įeina bevieliai tvirtinami zondai, ir kamera, kurie leidžia analizuoti šiuos parametrus: odos pH, hidratacijos lygį, riebalų išsiskyrimą, elastingumą, melaniną, keratiną, nustatyti kapiliarų būklę, raukšlių gylį, ilgį ir plotį, galvos odos buklę, plaukų struktūra ir pleiskanų .

  Instrumento funkcionalumas:
  - greiti testai arba pilna diagnostika pagal iš anksto pasiūlytas programas, taip pat savo testavimo programų kūrimas, priklausomai nuo kliento tipo;
  - galimybė pridėti kosmetiką ir (ar) atliekamas procedūras į sistemą, taip pat vėliau įtraukti rekomenduojamus produktus ir procedūras pagal kliento problemą. Taigi klientas gaus ne tik failą su jo nustatyta problema, bet ir iš karto rekomendaciją, kaip šią problemą išspręsti;
  - tyrimo rezultato ataskaitos išsiuntimas klientui pdf formatu el. paštu arba naudodami QR kodą tiesiai į kliento išmanųjį telefoną.

  Soft FX prietaisas yra nepamainomas įrankis kasdieniame specialisto darbe. Įrenginys suteiks specialisto darbui kliento akimis dar daugiau profesionalumo. Prietaisas turi labai plačias galimybes: po procedūrų kurso ar kosmetikos panaudojimo galima atlikti antrą testą ir atlikti lyginamąją analizę bei, žinoma, klientui pademonstruoti teigiamus pokyčius – ir tai visada įkvepia bei suteikia daugiau pasitikėjimo. Soft FX įrankis padės parduoti dar daugiau kosmetinių priemonių Jūsų klientams.