Abjanga masažo mokymai jau kovo 28-29 dienomis

 • Abjanga masažo mokymai jau kovo 28-29 dienomis

  Visiems, kas nori daugiau sužinoti apie Ajurvedos mokslą - ir išmokti Ajurvedos masažo Abjanga (Abhyanga) techniką, kuri leis teisingai atlikti masažą pradiniame lygmenyje (toliau galima kelti kvalifikaciją ir siekti profesionalios kompetencijos). 

  Gydytojai Sangitha ir Virje Khosla turi daugiau nei 33 metų aktyvią Ajurvedos medicinos praktikavimo patirtį, dirba ir moko gyventi pagal Vedas tiek Indijoje, tiek Europoje nuo 1985 m., o Lietuvoje nuo 2014 m. 

  ABJANGA MASAŽO KURSAI VISIEMS 2020 kovo 28-29 dienomis

  SKIRTA. Visiems, kas nori daugiau sužinoti apie Ajurvedos mokslą - ir išmokti Ajurvedos masažo Abjanga (Abhyanga) techniką, kuri leis teisingai atlikti masažą pradiniame lygmenyje (toliau galima kelti kvalifikaciją ir siekti profesionalios kompetencijos)

  LEKTORIAI. Gydytojai iš Indijos Dr Virje Khosla ir Dr Sangitha Khosla

  TRUKMĖ. 2 dienos (14 ak. val. iš jų 40 % teorijos, 60 % praktikos.)
  +kelios arbatos pertraukėles su indiškais užkandžiais

  GRUPĖ. 6 žmonės

  LAIKAS. Savaitgaliniai kursai, 2020 kovo 28-29 dienomis.

  REGISTRACIJA. Išankstinė.

  VIETA. Vytenio g 9, Vilnius.

  KURSŲ KAINA. 330 Eur / žm.
  *Taikomos nuolaidos: ankstyva registracija iki 2020 03 15 d. – speciali kaina 280 Eur

  PRODUKTAI. Vata, Pitta, Kapha - viso kurso metu nemokamai naudosite šią unikalią, natūralią masažinių aliejų produkciją. Suteiksime išskirtinę kainą ir asortimentą norint užsisakyti masažinius aliejus pagal poreikį iš daugiau nei 200 rūšių.

  SERTIFIKATAS. Baigę kursus gausite sertifikatą įrodantį, kad esate susipažinę su baziniu ajurvedos masažo kursu ir gebate atlikti techniškai tesingai šį masažą pradiniame lygmenyje (rekomenduojama praktikuotis artimai aplinkai).

  **Tiems kas nori vykdyti Abjanga masažus profesionaliame lygmenyje, po pakankamai praktikos artimoje aplinkoje, galėsite užsirašyti nemokamai iki dviejų vizitų pas Dr Virje kvalifikacijos lygio nustatymui.

  DOVANA. Norint tobulintis ir įgyti aukštesnę kvalifikaciją, suteiksime 15% nuolaidą į aukštesnės pakopos kursus + knyga “Įvadas į Ajurvedą“

  BENDRUOMENĖ. Susipažinsite su bendraminčiais. Atrasite naujų pažinčių.

       

  PATIRTIS. Gydytojai Sangitha ir Virje Khosla turi daugiau nei 33 metų aktyvią Ajurvedos medicinos praktikavimo patirtį, dirba ir moko gyventi pagal Vedas tiek Indijoje, tiek Europoje nuo 1985 m., o Lietuvoje nuo 2014 m.

  SPECIALIZACIJA. Pagrinde specializuojamės išsekimo, lėtinės depresijos, priklausomybių, emocinio disbalanso, dvasinio sąmoningumo bei kitose fizinėse – psichologinėse, įvairų skausmą sukeliančiose srityse.

  PRAKTIKA. Mūsų medicina yra apjungianti geriausius metodus iš Ajurveda, Siddha, Yunani, homeopatija, Naturopathy, Sowa-Rigpa (Himalajų medicina) TCM, fizioterapija, Bacho vaistažolių preparatų taikymas, medicinos joga.

  Abjanga turi daugiafunkcinę naudą žmogaus kūnui ir sielai. Šis masažas padeda subalansuoti organizmo veiklą ir pašalinti toksinus. Jis veikia kaip terapinė pagalba emocinei būklei, taip pat suteikia kūnui visišką atsipalaidavimą. Abjanga yra taip pat laikoma jaunystės fontanu, nes technika ir naudojami aliejai pristabdo odos senėjimą.
  Yra labai svarbu parinkti tinkamą gydomųjų savybių turintį aliejų pagal individualius žmogaus poreikius, todėl ajurvedos specialisto konsultacija rekomenduojama.

  Šie kursai yra įvadas į Ajurvedos mokslą ir ajurvedines terapijas, su detalia informacija apie Abjanga masažą ir praktine masažo dalimi.

  Daugiau informacijos tel. 8-610-27691