Lemi įrangos iš sandėlio išpardavimas, -20%

Lemi įrangai iš sandėlio net -20%. 

Seminaras / pristatymas: aparatinės metodikos kūno formų korekcijai

Maloniai kviečiame Jus į www.grozis24.lt atvirų durų dieną "Pažangios neinvazinės metodikos kūno formų korekcijai". Praktinis seminaras vyks 2023m. gegužės 24 d. 12 h Vilniuje, M. Valančiaus 1A, Vilnius. Seminaro trukmė 2,5 - 3 val.

Vietų kiekis ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Prašome siųsti el. paštu info@grozioverslui.lt, nurodant Vardą, Pavardę ir kontaktinį numerį.

Seminaro dalyviams taikomos ypatingos kainos ir sąlygos įrangos užsakymams.

Kaip išsirinkti tinkamiausią gultą įvairioms procedūroms

Praktiniai patarimai kaip rinktis tinkamus baldus grožio ir SPA centrui.

Naujos ir klasikinės aparatinės metodikos kūno ir veido priežiūros procedūroms

Jau rugsėjo 20 d. kviečiame kosmetologus ir SPA specialistus į praktinį seminarą "Naujos ir klasikinės aparatinės metodikos kūno ir veido priežiūros procedūroms"

Praktiniai RF termolinftingo mokymai jau vasario 15, 17 dienomis.

Radijo dažnio termoliftingo 1 dienos mokymai: teorija + praktika.

Lapkričio/gruodžio seminarų / pristatymų grafikas

Seminarai vyksta adresu Vytenio g. 9, Vilnius, viešbutis Grata, verslo centro 3 a. Seminarų pradžios laikas 11 val. Vietų kiekis ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Prašome siųsti el. paštu info@grozioverslui.lt, nurodant Vardą, Pavardę ir kontaktinį numerį. Skaityti toliau...

Abjanga masažo mokymai jau kovo 28-29 dienomis

Visiems, kas nori daugiau sužinoti apie Ajurvedos mokslą - ir išmokti Ajurvedos masažo Abjanga (Abhyanga) techniką, kuri leis teisingai atlikti masažą pradiniame lygmenyje (toliau galima kelti kvalifikaciją ir siekti profesionalios kompetencijos). 

Gydytojai Sangitha ir Virje Khosla turi daugiau nei 33 metų aktyvią Ajurvedos medicinos praktikavimo patirtį, dirba ir moko gyventi pagal Vedas tiek Indijoje, tiek Europoje nuo 1985 m., o Lietuvoje nuo 2014 m. 

Atvirų durų diena

Maloniai kviečiame Jus į www.grozis24.lt atvirų durų dieną. Seminaras vyks 2020m. vasario 27 d. 11h Vilniuje, Vytenio g. 9, Grata viešbutis, 3 a.

Seminaro metu pristatysime skirtingas procedūras - klasikinių ir naujausių technologijų įrangos procedūrų taikymas kūno formų korekcijai ir veido priežiūros procedūroms. Daugiau...

Lemi Aemotio SPA - prabanga ir elegancija iš Italijos

Aemotio SPA kabina išskirtinėms SPA procedūroms.

Sausį Lemi SPA įrangai geros kainos.

Lemi - tai aukščiausios kokybės, išskirtinio dizaino, patogumo ir funkcionalumo įranga ir baldai grožio, masažo, SPA ir medicinos centrams iš Italijos.

Nestabdykite verslo plėtros dėl finansų stokos! GF medlizingas - ypač palankios salygos įrangą pirkti išsimokėtinai.

Pirkite įrangą išsimokėtinai, pradėkite naudotis ir atsiskaitykite iš jos generuojamų pajamų. GF medlizingas finansuoja iki 15 000 eurų, termianas iki 7 metų.