HERA RF termoliftingo ir vakuumo aparatas kūno ir veido procedūroms

 • HERA RF termoliftingo ir vakuumo aparatas kūno ir veido procedūroms

  Turime sandėlyje

  Užsakoma prekė

  Skaičiuojama...
  i


  PRISTATYMAS 2-4 SAVAITĖS PO APMOKĖJIMO.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS IR APMOKYMAI.


  KOMPLEKTE ORIGINALI IR LIETUVIŠKA INSTRUKICJOS, CE ATITIKTIES DEKLARACIJA.


  UŽPILDYKITE KONKTATINĘ FORMĄ, JEI REIKALINGA PAPILDOMA KONSULTACIJA. 

  Gamintojas
  Novasonix
  Prekės ženklas
  Novasonix
 • NAUJIENA: HERA aparatas kūno ir veido procedūroms

  Aparate yra kombinuotas varžinio ir talpinio radijo dažnio termoliftingas, be to, yra skirtingo dydžio antgaliai RF procedūroms kūnui ir veidui. Komplekte yra antgaliai ir galvos zonos procedūroms bei 3 skirtingų dydžiū radijo dažnio antgaliai su vakuuminiu masažu.

  Ypatignai galingas (250W) ir funkcionalus modulis ant ratukų. Galite taikyti kombinuotas radijo dažnio su vakuuminiu masažu procedūras arba tskirų metodikų procedūras: tik radijo dažnio termoliftingas arba vakuuminis probleminių zonų masažas.

  Radijo dažnis sukelia didelį karštį giliuose audiniuose taip selektyviu būdu paveikdamas odą, taip paveikdamas dermą ir poodinį sluoksnį ir apsaugodamas epidermį.

  Staigus efektas taikant radijo dažnį, tai kolageno skaidulų susitraukimas, kuris pasireiškia lėčiau ar greičiau, priklausomai nuo odos būklės. Tačiau ilgalaikis efektas yra gilaus kolageno laipsniška restruktūrizacija, kuri apima naujų kolageno skaidulų susidarymą, kurios pakeičia senas, tokiu būdu yra padidinamas audinių elastingumas, taip pagerinama odos būklė.

  RF termoliftingo procedūros metu sukuriamas gilus audinių įkaitinimas, kuris paveikia odą ir poodinį riebalinį audinį. Šis įkaitinimo efektas padidina limfinį drenažą, kuris sumažina skysčius ir toksinus, kurie yra integruoti į celiulito paveikto audinio adipocitus. Padidėja veikiamos vietos cirkuliacija, o tai pagerina poodinio riebalinio audinio metabolizmą ir pagerina odos išvaizdą. Kita vertus, radijo dažnis sukelia naujų gilių kolageno skaidulų odoje formavimąsi, kuris apima naujų skaidulų susidarymą, kurios pakeičia senas skaidulas ir padaro audinį elastingesnį. Pagerinama odos būklė ir sušvelninami laiko sukelti pėdsakai. Be to, radijo dažnis sukelia giliojo kolageno restruktūrizaciją odoje, taip pat kaip ir poodiniame audinyje, o tai leidžia audiniui sustangrėti dėka pluoštinių pertvarų pertvarkymo ir sustorėjusio viršutinio odos sluoksnio.

  Radijo dažnio tikslas yra sukurti karštį, norint pagreitinti ląstelių metabolizmą, tam kad sudeginti riebalus ir aktyvuoti odos mechanizmus, tuo pat metu efektyviai mažinti odos suglebimą, celiulitą, nutukimą. 

  Vakuuminio masažas estetinėms problemoms spręsti:
   - kūnas: celiulitas (šlaunys, kulkšnys, keliai, pilvas, sėdmenys, rankos, limfodrenažas, kūno patempimas);
   - veidas: dvigubas pagurklis, ratilai apie akis, vokai, raukšlės;
   - randai ir patempimai;
   

  HERA aparato originalus gamintojo katalogas čia


  Nemokamas pristatymas Lietuvoje bei apmokymas dirbti aparatu. (Vilniuje)


   

 • Alternatyvios prekės