Lemi Pedi SPA pedikiūro krėslas su vonelė

 • Lemi Pedi SPA pedikiūro krėslas su vonelė

  Turime sandėlyje

  Užsakoma prekė

  Skaičiuojama...
  i


  PRISTATYMAS 5-9 SAVAITĖS PO APMOKĖJIMO.

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS.

   

  KOMPLEKTE ORIGINALI IR LIETUVIŠKA INSTRUKICJOS, CE ATITIKTIES DEKLARACIJA.

  UŽPILDYKITE KONKTATINĘ FORMĄ, JEI REIKALINGA PAPILDOMA KONSULTACIJA.

  Gamintojas
  Lemi
  Prekės ženklas
  Lemi
 •  Lemi Pedi SPA – elegancija ir funkcionalumas

  - 10 purkštukų hidromasažui – 6 šonuose ir 4 dugne
  - Patogus ir paprastas valdymas
  - Įmontuota ozonizacijos sistema

  Lemi Pedi SPA grakštus šiuolaikiško dizaino hidromasažinis krėslas manikiūrui ir pedikiūrui pavers Jūsų saloną SPA centru!
  Su Lemi Pedi SPA, sukurtu patenkinti visus grožio specialistų reikalavimus, procedūros taps ypatingai maloniomis ir atpalaiduojančiomis. Jūs galėsite pasiūlyti savo klientams manikiūrą, pedikiūrą ir hidromasažą vienu metu.
  Hidromasažas atliekamas naudojant 10 vandens purkštukų – 4 dugne ir 6 šonuose. Optimalus purkštukų išdėstymas ir reguliuojama padėtis užtikrina puikų efektą. Pagal poreikį galite atjungti kiekvieną purkštuką atskirai.
  Lemi Pedi SPA turi įmontuotą ozonizacijos sistemą, kuri paverčia hidromasažą ypatingai veiksmingu. Ozonas pasižymi antiseptinėmis savybėmis, skatina žaizdelių gijimą, naikina bakterijas. Masažo metu šiltas vanduo išplečia poras, o mechaninis vandens judėjimas padeda jas išvalyti. Tokiu būdu audiniai yra prisotinami ozono, ištirpdyto vandenyje.
  Vonelė yra padaryta iš aukštos kokybės atsparaus ir lengvai valomo balto akrilinio pluošto. Magnetinė apsauga nuo kalkių saugo vonelės paviršių ir sistemą nuo jų atsiradimo, palengvindama priežiūrą.
  Lemi Pedi Spa dizainas yra ergonomiškas ir labai patogus atlikti procedūrą. Ovali vonelės forma daro krėslą labai kompaktišką, o specialistas procedūros metu gali patogiai įsitaisyti. Plačios rankų atramos turi indelius manikiūrui. Krėslo sėdynės sukimosi amplitudė - 90° į abi puses, kad klientas galėtų patogiai įsitaisyti. Nugaros kampas reguliuojamas hidrauliniu valdymu. Rankinio valdymo pagalba krėslo sėdynė lengvai reguliuojama horizontaliai, priklausomai nuo kliento ūgio. Paminkštintos kojų atramos aukštis ir kampas reguliuojamas specialiu mechanizmu. Krėslo sėdynės ir kojų atramos spalvą galima rinktis iš 40 atspalvių. Atitinka CE standartą.

  Garantija 2 metai, spalvų pasirinkimas iš virš 40 atspalvių. Įranga gaminama ir surenkama Italijoje.

  Originalus gamintojo katalogas

  Vaizdo medžiaga